محصولات کی پلاس

تایل های معدنی به صورت پیش رنگ و تایل های گچی به صورت پیش رنگ، روكش دار یا بدون روكش تولید می شوند. روكش انواع تایل گچی از جنس پی وی سی (بر روی تایل) و یا آلومینیوم (بر پشت تایل) می باشد. تایل های با روکش پی وی سی و تایل های پیش رنگ شده نیازی به رنگ آمیزی نداشته و بدین ترتیب سرعت كار بالا می رود.

در مكان هايی كه احتمال تعریق و ریزش آب بر پشت تایل وجود دارد (مانند محل عبور لوله های تاسیساتی و مناطق شرجی نظیر شمال یا جنوب كشور)، تایل های با روکش آلومینیوم استفاده می شوند. تایل های بدون روكش، دارای قابلیت رنگ آمیزی بوده و می توان بنا به هر سلیقه ای آن ها را رنگ نمود.

از نظر خواص صوتی، تایل های سقفی در دو نوع ساده (فاقد خواص صوتی) و آکوستیک (جاذب صوت) تولید می شود. تایل های آکوستیک غالبا در فضاهایی نظیر سینماها، آمفی تئاترها، بانک ها، فروشگاه های بزرگ و دفتر كار مورد استفاده قرار می گیرند. تایل های آکوستیک در رده های جذب صوت مختلف و برای مصارف گوناگون تولید می شوند.

انواع تایل ‌سقفی به طور معمول دارای ابعاد ۶۰*۶۰ سانتیمتر بوده و به لحاظ جنس در دو نوع تایل گچی و معدنی به ترتیب تولید و به بازار عرضه می‌گردند و در سقف کاذب مشبک بکار می روند.

چرا باید تایل سقفیKplus را انتخاب نمود؟

مقاوم در برابر حریق– استاندارد EN 4102

قابلیت جذب صوت بالا تا میزان αw=۱,۰ – طبق استاندارد DIN EN ISO

تهیه شده از مواد غیر سمی و ارگانیک سازگار با محیط زیست

دارای گواهینامه زیست محیطی فرشته آبی ( BLUE ANGEL )

مقاومت بالا در برابر رطوبت نسبی هوا تا ۹۵ %

۱۰۰% قابل بازیافت

رنگ بندی متنوع – رنگ های RAL

قابلیت انعکاس نور

تنوع در طرح

سبکی وزن

انواع تایل های سقفی کی پلاس

تایل گچی ساده

تایل گچی ساده

تایل گچی ساده بدون سوراخ (فاقد خاصیت جذب صوت) و در انواع رنگ شده یا روکش دار عرضه می شوند، تایل هایی با روکش PVC آنتی استاتیک سفید که ویژگی این گونه تایل ها امکان تمیزکاری آنها (با توجه به جنس روکش) می باشد.
از تایل ها با لایه آلومینیوم در مکان هایی که احتمال تعرق و ریزش آب بر پشت تایل وجود دارد (مانند محل عبور لوله های تاسیساتی و مناطق مرطوب و شرجی) در صورتی که دما و رطوبت (حین نصب و در دوره بهره برداری) به وسیله سیستم تهویه مطبوع کنترل شده باشد، استفاده نمود.
تایل های رنگ شده با رنگ آکرلیک سفید، آنتی استاتیک و ضد باکتری پوشیده شده اند که رنگ مورد استفاده در این نوع تایل ها از رشد میکرو ارگانیسم های موجود در محیط بر روی سطح تایل جلوگیری می نماید و از نظر هزینه گزینه مناسبی جهت پوشش سقفهای کاذب شبکه ای می باشد.

انواع محصولات پودری کی پلاس

بتونه درزگیر (Fugenfuller)

بتونه درزگیر (Fugenfuller)

بتونه درزگیر کی پلاس (کناف ) به همراه نوار درزگیر جهت درزگیری پانل های گچی به کار می رود نوار درزگیر اجرا شده و که ساختاری ممحکم تشکیل می شود می گردد.
موارد استفاده
• جهت درزگیری پانل های گچی ، لبه های کارخانه ای ، کنج های خارجی با کرنربید ،نوار درزگیر های کاغذی ، پرکردن فضای بین دو ساختار خشک

انواع پنل های کی پلاس

مشخصات پنل های آکوستیک گچی کی پلاس

مشخصات پنل های آکوستیک گچی کی پلاس

پنل های آکوستیک به طور عمومی در سیستم های درای وال مانند سقف کاذب و دیوارهای پوششی مورد استفاده قرار می گیرند. پنل های آکوستیک کی پلاس قابلیت طراحی و تنظیم صدا را در محیط ایجاد کرده و حفره های موجود در پنل های آکوستیک، باعث جذب امواج می‌شود؛ بنابراین میزان انتشار صدا در فضا توسط این پنل ها کنترل شده و کیفیت آکوستیکی محیط افزایش پیدا می کند.
علاوه بر افزایش خاصیت آکوستیک در محیط و جذب بالای امواج صوتی، پنل های آکوستیک کی پلاس در طرح های متنوعی با قابلیت رنگ‌آمیزی تولید می‌شوند و ظاهری جذاب، زیبا و متفاوت در محیط ایجاد می‌کنند. پنل های آکوستیک کی پلاس در سیستم های ساخت و ساز خشک مانند دیوار پوششی و سقف کاذب مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای پنل های آکوستیک به شرح زیر است:
  • ایجاد آرامش و آسایش در فضا
  • افزایش شفافیت صدا در محیط
  • نصب و تعویض آسان و سریع
  • ایجاد محیطی زیبا و متفاوت با توجه به طرح های متنوع
  • امکان عبور انواع اتصالات سیم و کابل، به صورت پنهان، در پشت صفحات گچی

  • سیما آرای عاملیت فروش انواع پنل های آکوستیک کی پلاس در اراک

ابزار های کناف ( کی پلاس )

سیما آرای عاملیت فروش ابزاری های کناف (کی پلاس) در اراک

درباره ما

 شرکت سیما آرای اراک با استعانت از پروردگار و با زحمات چندین ساله در جهت انتقال دانش فنی از بدو تاسیس در سال 1379 به صورت حرفه ای و تخصصی فعالیت خود را در زمینه مشاوره ، طراحی ، محاسبات ، تامین مصالح ،اجرا مدیریت و آموزش فناوری های نوین ، خصوصا سیستم های ساخت و ساز خشک در استان مرکزی آغاز کرده است.

آدرس ما

آدرس: اراک ،ابتدای جاده تهران، شهرک صنعتی قطب، خ هواشناسی، خ همت۶، چهار راه اول، سمت راست 
 

تماس با ما